Sortland og Omegn Skiklubb

Sortland og Omegn Skiklubb

Premieutdeling for skikarusell 2019

Postet av Sortland og Omegn Skiklubb den 27. Apr 2019

Tirsdag 7 Mai kl: 18.00 blir det premieutdeling for skikarusellen i Samfunnsalen.

Skiklubben spanderer pølser, saft og kaffe.
Alle tar selv med noe godt til felles kakebord.

Uavhengig om du har deltatt 1 eller 10 ganger er du hjertelig velkommen. Det vil bli utdelt premier til alle som har gått 7 eller flere renn.

Vi kjører som vanlig loddsalg med masse fine premier. 5 kr pr lodd og vi har vipps.
Del gjerne innlegget så flest mulig får info.
Vi sees!


10 gjennomførte renn

5   Odin Hansen
11 Emrik Elias Nilsen Vråberg
12 Felix Andreas Nilsen Vråberg
19 Oliver Isaksen Skog
31 Aleksandra Skifjord Eivik
55 Maria Hov-Aasen
82 Gina Athea Rasmussen
83 Alida Høvde
84 Selmer Høvde
85 Saga Alnes
102 Olava Høvde
109 Theo Andre Pettersen
119 Cornelia Smith-Petersen
123 Tobias Teigen Remen
124 Tilde Mari Teigen Remen
163 Viktor Hov-Aasen
174 Elliot Kolstad Martinsen

9 gjennomførte renn

6 Håkon Prytz-Hogstad
25 Thale Andersen
80 Thomas Steffensen
81 Emil Andre Steffensen
98 Oline Grønli
100 Johannes Mathiassen
107 Lykke Strand Martinsen
113 Martin Grønli
116 Lucas Leander Stoltz-Johansen
117 Elise Johnsen Brekke
145 Christian Langedal
146 Andreas Langedal
162 Henrik Hov-Aasen
164 Jørgen B. Skogtun
999 Dagfinn Gundersen

8 gjennomførte renn

3 Vegar Wallstad Halvorsen
4 Abraham Olsen
9 Mie Aurora Rasmussen
10 Fredrik Eriksen
14 Marie Eriksen
15 Frida Eriksen
18 Jonas Lindal
27 Hilda Hansen
70 Olav Harjang
94 Lona Koch Mikalsen
95 Noah Bjørnsund
103 Silje Fossem
105 Ailo Nessø
114 Emma Natalie Fjærvoll
118 Olav Johnsen Brekke
167 Viljar Nessø
175 Linus Strand Martinsen
189 Karoline Knudsen
199 Nemine Nessø

7 gjennomførte renn

8 Aleksander Rasmussen
26 Sigurd Lyså
32 August Kolstad Martinsen
33 Viktor Nøies Hjelle
34 Olav Brun
38 Klara Amalie Brun
39 Ludvig Bolstad
46 Janida Nilsen  
47 Asbjørn Stoltz-Rasmussen
59 Diana Irene Tryggheim
69 Emil Harjang
71 Jonas Nilsson
73 Jonas Gundersen
77 Linea Isaksen
87 Tobias Nordheim
88 Martine Nordheim
89 Simen Hasvold
101 Johanne Bremnes
106 Mia Sofie Kristoffersen
111 Isak Matheo Zylla
115 Helena Bakke Wøhni
120 Mathias Paulsen Nord
125 Marcus Leander Kleppestø
129 Anna Stenkløv
139 Linnea Knudsen
141 Isak Jenssen
160 Julian Elias Lidahl
166 Elvira Pauline Kleppestø
173 Olav Kolstad Martinsen
177 Sara  Klaussen
191 Domas Koncius




Levert av IdrettenOnline