Sortland og Omegn Skiklubb

Sortland og Omegn Skiklubb

Premieutdeling Telenor Skikarusell 2021

Postet av Sortland og Omegn Skiklubb den 9. Nov 2021

Onsdag 24.november kl: 18.00 blir det premieutdeling for skikarusellen i Møysalen, Kulturfabrikken Sortland. Skiklubben spanderer boller, saft og kaffe. 

Uavhengig om du har deltatt 1 eller 7 ganger er du hjertelig velkommen. Det vil bli utdelt premier til alle som har gått 4 eller flere renn

Del gjerne innlegget så flest mulig får info 😊

Vi sees!

 

7 deltakelser

Ina Amalie 

Hansen

Odin

Hansen

Emrik Elias

Nilsen Vråberg

Felix Andreas

Nilsen Vråberg

Noor

Isaksen

Oliver

Isaksen Skog

Hilda

Hansen

Sivert

Berger

August Kolstad

Martinsen

Bjarne

Torbjørnsen

Ylva

Koch Mikalsen

Mia Isaksen

Skog 

Sigurd

Bastiansen

Ludvig

Nørbech

Johann B.

Skagtun

Linea

Isaksen

Alida

Høvde

Selmer

Høvde

Lona

Koch Mikalsen

Olava

Høvde

Emma Natalie

Fjærvoll

Elise Johnsen

Brekke

Olav Johnsen

Brekke

Tobias

Teigen Remen

Adam

Bang-Rasmussen

Emely

Andreassen

Emilian

Andreassen

Vebjørn

Alnes

Marie

Langedal

Elias

Lydersen

Finn

Lindstad-Massatu

Mia

Hagen

Jørgen B.

Skagtun

Karoline B.

Skagtun

Olav Kolstad

Martinsen

Elliot Kolstad

Martinsen

Filippa

Johnsen

Felix

Johnsen



6 deltakelser

Thale

Andersen

Mila

Olsen

Nathaniel Steineng

Sivertsen

Frida

Riibe-Stokland

Saga

Alnes

Liam

Olsen

Aurora

Ellingsen

Signe B.

Bendiksen

Astrid

Bremnes

Peter

Bremnes

Cornelia

Smith-Petersen

Tilde Mari

Teigen Remen

Nora

Angeltveit

Erik

Angeltveit

Celia

Dragland

Andreas

Langedal

Tilia Norum

Johansen

Mie Aurora

Rasmussen

Jesper

With

Amanda L.

Lassesen



5 deltakelser

Sander

Karoliussen

Klara Amalie

Brun

Lukas Både

Holm

Åsmund

Lauksund

Sigve

Blomkvist

Oline

Grønli

Laurits Fløtnes

Johansen

Sander

Dragland

Åshild

Lauksund

Milo

Thunestvedt

Sara

Klaussen

Ragnhild

Steiro

Matheo

Thunestvedt

Dagfinn

Gundersen


4 deltakelser

Storm

Riber

Iven Sofia

Leite

Annabelle

Tryggheim

Ingrid Elise

Kvalø

Olav

Brun

Helle Victoria

Mørk

Helena Bakke

Wøhni

William

Steffensen

Edvin

Leite

Albert B.

Bendiksen

Abel

Sobarzo

Eivind

Eilertsen

Sebastian Både

Holm

Mie Anita 

Knudsen

Jacob

Kvalø

Melvin S.

Bjørkmo

Vetle

Justdal

Ella

Aanes-Stranda




0 Kommentar

Kommentarer

Logg inn for å skrive en kommentar.

Levert av IdrettenOnline